Briko B-F

Savybės
Skiedinys atsparus šalčiui ir vandeniui. Pasižymi geru sukibimu su paviršiais. Dėl skiedinyje esančių priedų optimaliai subalansuotas darbo laikas.

Pagrindo paruošimas
Pagrindas ir mūro gaminiai turi būti lygūs, švarūs, tvirti, nebirūs, be dulkių, kalkių, riebalų, senų dažų liekanų. Stipriai drėgmę sugeriančius paviršius gruntuokite giluminiu gruntu „Briko“.

Darbo įrankiai

Tinkamai parinkite dantytąjį glaistiklį. Dantų matmenys parenkami pagal mūro gaminių tikslumą, 4–10 mm. Po darbo įrankius nuplauti vandeniu.

Mišinio paruošimas
Pakuotės turinį (25 kg) supilkite į indą su 5–6 l švaraus kambario temperatūros vandens. Rankiniu ar mechaniniu būdu maišykite iki vientisos masės be gumulėlių. Mišinį brandinkite 5–7 min. ir vėl permaišykite. Sumaišytas skiedinys gali būti naudojamas apie 2 valandas, priklausomai nuo aplinkos temperatūros.

Sąnaudos
Apie 5 kg/m², priklausomai nuo blokelių tikslumo ir siūlės storio.

Dėmesio
Darbus reikia atlikti sausomis sąlygomis. Darbo metu ir dvi paras po mūrijimo darbų oro bei pagrindo temperatūra turi būti nuo + 5 °C iki +30 °C. Visi pateikti duomenys ir rekomendacijos galioja esant +20 °C temperatūrai bei 60 % santykinei oro drėgmei. Esant kitoms sąlygoms, skiedinio techniniai duomenys gali pakisti.


Rekomendacijos
Laikantis rekomenduojamo darbų atlikimo, gamintojas garantuoja klijų kokybę, tačiau neatsako už pasekmes, kilusias dėl klijų naudojimo kitomis sąlygomis ar kitiems tikslams.

Saugojimo sąlygos
Laikyti sausai, saugoti nuo drėgmės, nepažeisti originalios pakuotės..

Laikymo trukmė
Tinka naudoti iki 12 mėnesių nuo pagaminimo datos.