Lietaus nuvedimo sistema Flamingo

 Plieninė lietaus vandens nuvedimo sistema FLAMINGO nėra tik eilinis šios kategorijos produktas rinkoje. Tai išsami ir integruota sistema, kuri lietingomis dienomis privalo užtikrinti saugumą, ramybę ir komfortą. Šių produktų kūrimui įkvėpimo mes sėmėmės iš gamtos. Ne be pagrindo sistemos pavadinimas yra paimtas iš paukščių – flamingų. Šie paukščiai visą savo ilgą gyvenimą praleidžia vandens aplinkoje, nes vanduo yra jų veiklos aplinka. Kaip flamingai, taip ir mūsų lietaus nuvedimo sistema, negalėtų egzistuoti be vandens. Čia jie jaučiasi geriausiai ir geriausiai sugeba šią aplinką kontroliuoti. Flamingai, jungdamiesi į milijonines kolonijas, demonstruoja nepaprastus gebėjimus prisitaikyti prie šių sąlygų. Tomis pačiomis savybėmis pasižymi ir lietaus nuvedimo sistema FLAMINGO.

Sistema

 1. Latakas (3 m)
 2. Latako laikiklis
 3. Latako jungtis
 4. Latako galinis dangtelis
 5. Latako kampas 90° išorinis/vidinis
 6. Santaka
 7. Lietvamzdžio alkūnė 60°
 8. Lietvamzdis (3 m; 1 m)
 9. Lietvamzdžio laikiklis
 10. Lietvamzdžio jungtis
 11. Apatinė alkūnė

 

Žaliavos

Lietaus nuvedimo sistema FLAMINGO® gaminama iš specialaus 0,6 mm storio (latako laikikliai  gaminami iš 2 mm) cinkuotos (275 /m2) PRELAQ® RWS („Rain Water System“) organine danga dengto plieno, kurį tiekia Švedijos metalurgijos koncernas SSAB. Firma BUDMAT® bendradarbiauja su liejykla "SSAB" jau keliasdešimt metų. Iki šiol įgyta patirtis, atlikti tyrimai ir testai užtikrina, kad mūsų gaminiai bus gaminami iš geriausių žaliavų. Liejykla SSAB vienintelė pasaulyje gamina visų rūšių skardą, reikalingą visiems lietaus nuvedimo sistemos Flamingo® elementams pagaminti. Lietaus nuvedimo sistemos FLAMINGO® gamybai skirtas plienas padengtas vientisomis lako dangomis, dėl to visi sistemos elementai pasižymi vienalyte stabilia spalva ir aukščiausia kokybe. Spalvinėje FLAMINGO® lietaus nuvedimo sistemos gamoje 10 spalvų. Visos galimos spalvos artimos BUDMAT® gaminamų stogų ir fasadų dangų spalvų gamai.

spalvos flamingo

Garantija

Nuo 2009 m. BUDMAT gamina ir plieninę lietaus nuvedimo  sistemą FLAMINGO®. Tai vienas iš pačių naujoviškiausių šios kategorijos gaminių rinkoje. Gerai apgalvotas konstrukcinis sprendimas ir pagaminimo tikslumas lemia tai, kad sistema FLAMINGO® yra itin naujoviška ir lengvai įrengiama. Geriausia rekomendacija – Aukso medalis, pelnytas mugėje BUDMA 2010. FLAMINGO® sistema gaminama 10 spalvų, derančių su BUDMAT siūlomų plieninių stogo dangų spalvomis. Visi sistemos elementai ir reikmenys gaminami iš tos pačios plieno rūšies tik skirtingų storių. Pagrinde iš 0,6 mm storio plieno, kurio cinko masė ne mažesnė nei 275 g/m2, dengta PRELAQ RWS organine danga iš abiejų pusių po 35µm. Ši puiki žaliava atkeliauja iš Švedijos metalurgijos koncerno SSAB. Geriausios gamybai naudojamos medžiagos ir taikomos naujoviškos gamybos technologijos lėmė, kad plieninei lietaus nuvedimo sistemai FLAMINGO® suteikiama ilgiausia rinkoje – 30 METŲ GARANTIJA!

Sandėliavimas

Lietaus nuvedimo sistema FLAMINGO gaminama taikant šiuolaikiškiausias technologijas, su naujoviškiausiais visoje Europoje įrenginiais. Rūpinimasis gaminių gamybos kokybe yra glaudžiai susijęs su pakavimo ir sandėliavimo procesu.  Firma BUDMAT® deda visas pastangas, kad gaminiai būtų reikiamai apsaugoti ir sandėliuojami pagal griežčiausius standartus. Tam tikslui atskiri sistemos reikmenys sandariai ir automatiniu būdu apvyniojami plėvele ir pakuojami į specialiai tam suprojektuotas pakuotes. Sistemos elementai – latakai ir lietvamzdžiai, gamykloje taip pat apvyniojami plėvele, kad būtų apsaugoti sandėliavimo ir gabenimo metu.