Lietaus nuvedimo sistema Interplast

Lietaus nuvedimo sistema

Interplast® Lietaus nuvedimo sistemos: aukšta kokybė, estetika ir funkcionalumas.

Lietaus nuvedimo sistemoms taikomi aukšti kokybės ir eksploatacinių savybių reikalavimai. Privalomas reikalavimas – atsparumas nusidėvėjimui per tam tikrą laiką, nepriklausomai nuo oro sąlygų.  Kita privaloma lietaus nuvedimo sistemos savybė – susiliejimas su kraštovaizdžiu, kuriame ji yra montuojama.

Lietaus nuvedimo sistemos yra naudojamos įvairiose klimato sąlygose, kraštovaizdžiuose ir architektūros stiliuose, todėl turi būti priderintos prie konkrečių pastatų konkrečioje geografinėje srityje.

Siekiant patenkinti tokios sudėtingos rinkos poreikius Faraplan® gamina platų ir pilną PVC lietaus nuvedimo sistemų spektrą. Interplast® lietaus nuvedimo sistemos pasižymi puikiomis fizinėmis-mechaninėmis ir estetinėmis savybėmis.

Visos keturios Faraplan® lietaus nuvedimo sistemos yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, pasižymi funkcionalumu ir dizainu. Jos gaminamos taikant tiek mono-, tiek koekstruzijos metodus, spalvinė gama – nuo tradicinių iki modernių spalvų.

Techninės charakteristikos 

Visos sistemų sujungimo detalės gaminamos iš aukštos kokybės PVC žaliavos, taikant modernią injektavimo technologiją, užtikrinančią didesnį atsparumą mechaninėms apkrovoms ir atmosferos poveikiui (UV spinduliai, šaltis, lietus) ir geresnį spalvos patvarumą.

Atsparumas oro sąlygoms

Dėl aukštos kokybės žaliavų Interplast® lietaus nuvedimo sistema pasižymi dideliu atsparumu ultravioletinių spindulių poveikiui, taip pat blogoms oro sąlygoms, pavyzdžiui, sniegui, šalnai, krušai ar staigiems temperatūros pokyčiams.

Taisyklės ir techninės charakteristikos

Interplast® latakai ir vamzdžiai gaminami laikantis šiuolaikinių kokybės reikalavimų. Visų mechaninių savybių, taip pat atsparumo įtempiui, bandymai atliekami gamybos procese laikantis direktyvos EN 607 (latakai) ir EN 12200-1 (vamzdžiai) reikalavimų.