Lietaus nuvedimo sistema BRYZA

BRYZA tai naujovė latakų sistemų rinkoje, pasirodžiusi apyvartoje 2004 metų pradžioje. Pastabos, pateiktos dėl veikiančių sistemų, leido sukurti naujovišką gaminį pašalinant jau esamų sistemų netikslumus. Inžinerinės žinios, šiuolaikiškos technologijos ir aukščiausios kokybės komponentai, paremti daugelio metų patirtimi, įgyta perdirbant plastmases, lėmė, kad buvo sukurtas puikus gaminys ir patikima markė, pateikiant šiame segmente aukščiausią kokybę. Iš PVC pagamintiems elementams būdinga nedidelė masė, visiškas atsparumas atmosferoms veiksniams, spalvos patvarumas patvirtintas laboratoriniais tyrimais ir sendinimo testais, atliktais pagal normos PN-EN 607:2005, PN-EN 1462:2005, PN-EN 12200-1:2002 reikalavimus. Subtili klasikinių formų elegancija, montavimo lengvumas ir septynių spalvų gama su keturiais dydžiais leis patenkinti Jūsų poreikius.

BRYZĄ siūlo komplektiškas sistemas, kurias sudaro pusiau apskrito 75, 100, 125, 150 mm pjūvio latakai, fasoninių detalių rinkinys ir trijų skersmenų 63, 90, 100 mm nutekamieji vamzdžiai.

PAGRINDINĖS MONTAVIMO TAISYKLĖS

Taisyklingas PVC lietvamzdžių sistemos sumontavimas garantuoja tinkamą ir patikimą jos veikimą. PVC latakų sistemos montavimas ir veikimas skiriasi nuo tradicinių latakų sistemų tuo, kad čia atsižvelgiama į sistemos elementų terminio pailgėjimo reiškinį. Tai įgyvendinama per atitinkamą fasoninių detalių konstrukciją, užtikrinančią latakų ir nutekamųjų vamzdžių ilgio pokyčių, kuriuos sukelia temperatūros svyravimai, kompensavimą. Latakuose ilgio kompensavimas pasiekiamas dėl pasislenkančio latakųsujungimo su fasoninėmis detalėmis, turinčiomis sandariklius, o nutekamuosiuose vamzdžiuose dėl montažinio tarpo, esančio vamzdžio ir vamzdinės fasoninės detalės sujungime. Be to, laikomieji elementai, tokie kaip latakų laikikliai ir vamzdžių apkabos, ne tik laiko latakus ir vamzdžius, bet ir suteikia galimybę jiems pasislinkti. Latakai po stogo nuosvyra turi būti sumontuoti taip, kad jie nepatirtų nuo stogo nuslystančio sniego apkrovos. 

NUTEKAMOJO PILTUVO ĮRENGIMO VIETOS NUSTATYMAS

bryza LNS spalvos

Nutekamasis piltuvas dažniausiai montuojamas prie stogo šlaito galo, gana arti pastato kampo arba per puse stogo ilgio. 

SANDĖLIAVIMAS IR TRANSPORTAVIMAS


Sandėliuose latakai ir lietvamzdžiai turi būti kraunami ant plokščio paviršiaus horizontalioje padėtyje ant lygių paklotų ir suduriami su jais per visą ilgį. Leistinas maksimalus krovimo aukštis iki 1 m.Stovų ir transporto priemonių briaunas, su kuriomis susiliečia latakai, reikia apsaugoti, pvz., storu kartonu arba lentomis. Fasoninės detalės, supakuotos į kartonines dėžes, turi būti sandėliuojamos ir transportuojamos po stogu. Transportavimo metu krovinys turi būti pritvirtintas, kad nejudėtų. Pakrauti ir iškrauti rekomenduojama rankiniu būdu. Jeigu būtina naudotis mechanine įranga, reikia atidžiai žiūrėti, kad elementai vietomis nebūtų sulenkiami arba numetami.