Stogas, tai viena iš pagrindinių namo dalių, beje ir viena iš sudėtingiausių. Stogas apsaugo, kad iš namo neišeitų šiluma, o per jį į namą nepatektų lietus ar kiti krituliai, nepūstu vėjas. Kad taip neatsitiktų ir stogas išliktų tvirtas bei ilgaamžis, reikia žinoti dažniausiai pasitaikančias stogo dengimo klaidas. Norėdami išvengti didžiausių klaidų visų pirma turime atsižvelgti, į mūsų nupirktos stogo dangos gamintojų rekomendacijas, naudoti tinkamas medžiagas, bei komplektacijas. Taigi dažniausios ir didžiausios klaidos:

Plačiau

Tai, kad molis statybose kaip ir prieš tūkstančius metų, taip ir šiandien yra nepamainomas, prisimena ne visi. Atnaujindami savo namų fasadą ar statydamiesi naujus namus žmonės dažnai iškart renkasi tinką arba dailylentes net nepamąstę ar plačiau nepasidomėję apie trečiąjį ir, ko gero, geriausią variantą – klinkerio fasadą.

Plačiau

Stogas – tai ne eilinė namo dalis. Tvirtas ir geras stogas įkūnija namų saugumą ir užuovėją. Ne veltui yra įsišaknijusi frazė „stogas virš galvos“, kai kalbame apie saugią ir patikimą vietą žmogui gyventi. Tačiau ir tiesiogine prasme kiekvienam, besistatančiam nuosavą namą, būtina pasirūpinti, kad stogo konstrukcija, danga ir kitos dalys būtų aukščiausios kokybės, tvirtos, ir tarnautų ne vieną dešimtį metų. Šiandien stogo dangų pasirinkimas ne tik daug įvairesnis, tačiau ir garantuojantis ilgą tarnavimo laiką.

Plačiau